شرایط استرداد محصول خریداری شده از فروشگاه اینترنتی آی تی اروند

مشتریان عزیز در صورت انصراف از خرید محصول در فروشگاه اینترنتی آی تی اروند می توانند با رعایت موارد ذیل محصول خریداری شده را تعویض کنند یا آن را عودت دهند و هزینه را استرداد کنند .

در صورت خرید از فروشگاه اینترنتی آی تی اروند و مشاهده ی هر گونه ایراد فنی بر اساس ضوابط و و شرایط ذیل این امکان وجود دارد تا محصول مورد نظر را با نمونه ی مشابه آن تعویض نمایید .

ضوابط لازم برای عودت محصول دارای نقص و تعویض آن :

* بر اساس قوانین فروشگاه اینترنتی آی تی اروند خریداران محترم موظف هستند در بازه ی زمانی هفت روزه از زمان خرید محصول نسبت به تکمیل و ارسال فرم نقص فنی اقدام نمایند . ارسال فرم فقط در این بازه ی زمانی توسط کارشناسان مورد بررسی قرارمی گیرد .متاسفانه فرم شما اگر بعد از این بازه ی زمانی ارسال شود مورد بررسی قرار نمی گیرد.

* ایراد فنی مذکور در فرم نقص فنی باید به تایید کارشناسان فنی فروشگاه برسد .

* در صورتی که ایراد فنی مذکور در فرم نقص فنی به تایید کارشناسان فنی فروشگاه برسد هزینه ی ارسال مجدد مرسوله بر عهده ی فروشگاه و در غیر این صورت بر عهده ی مشتری می باشد .

* در صورتی که کالای خریداری شده به انتخاب مشتری بدون گارانتی خریداری شده باشد فروشگاه مسئولیتی در قبال خرابی و تعویض کالا نخواهد داشت .

* در صورت اعلام انصراف از خرید به دلیل نقص فنی پیش از ارسال کالا و پرداخت وجه از طریق درگاه اینترنتی بانک فروشگاه در مدت زمان 48 ساعت مبلغ را منحصرا به همان حساب یا کارتی که خرید از طریق آن انجام گرفته است مسترد خواهد کرد .

تبصره 1 : در صورتی که ایراد فنی ناشی از راه اندازی و عدم استفاده ی صحیح از کالا ، همچنین وارد شدن ضربه به دستگاه ، نوسان برق ، تماس با آب و استفادع از لوازم جانبی غیر استاندارد از قبیل باتری غیر همراه محصول ، کارت حافظه ی خریداری شده از فروشگاه های دیگر باشد و یا سایر مشکلات عمدی باشد ، محصول خریداری شده فاقد شرایط تعویض و ارجاع خوهد بود .

تبصره 2 : در صورتی که کالای مورد نظر در فروشگاه موجود نباشد و یا امکان تامین موجودی در کوتاه مدت ممکن نباشد این امکان برای متقاضی وجود دارد که کالای مشابه ی را سفارش بدهد و یا استرداد وجه پرداختی را مطالبه کند .

 

چنانچه مشتری به هر دلیلی از خرید خود منصرف شده باشد می تواند با رعایت شرایط و ضوابط در بازه ی زمانی 7 روز پس از دریافت محصول درخواست انصراف و استرداد وجه پرداختی را نماید .

ضوابط لازم برای عودت محصول به دلیل انصراف از خرید :

* کالای خریداری شده نباید بیشتر از بسته بندی اولیه خارج شده باشد .

* کالا نباید دارای هیچ گونه آثاری از خش و ضربه و خرابی را داشته باشد .

* هزینه بازگشت کالا بر عهده ی مشتری می باشد .

* در صورت قیمت فروش محصول از نوسانات بازار ارز تبعیت کند مهلت امکان انصراف از خرید به 48 ساعت محدود می شود .

* در صورتی که کالا هنوز برای سفارش دهنده ارسال نشده باشد کاربر می بایست انصراف خود را در اسرع وقت به واحد فروش اطلاع دهد .

تبصره ی 1 :  در صورتی که درخواست انصراف از خرید کالا طبق ضوابط و در بازه ی هفت روزه و پس از 48 ساعت اولیه واصل گردد و در این بازه ی زمانی  قیمت محصول با افت مواجه شود مبنای استرداد وجه مشتری،  قیمت کاسته شده ی نهایی می باشد .

 

در صورتی که کالای تحویل شده به مشتری با کالای سفارش داده شده مغایرت داشته باشد ، فروشگاه با رعایت شرایط و ضوابط ذیل نسبت به تعویض کالا اقدام می کند .

ضوابط لازم برای عودت محصول به دلیل مغایرت محصول  :

* مشتریان محترم ملزم به اعلام مغایرت کالای دریافتی با کالای سفارش داده شده در بازه ی زمانی هفت روزه از طریق شماره تماس 021-71057404 داخلی 2 و یا ایمیل  info@itarvand.com می باشد. همچنین شما عزیزان می توانید از طریق تکمیل فرم مغایرت و یا تماس با واحد فروش به شماره ی داخلی 1 جهت اعلام مغایرت کالا اقدام نمایید .

* فروشگاه تا حداکثر پس از هفت روز کاری پس از اعلام مشتری و بررسی مجدد سفارش مشتری نسبت به تعویض کالا اقدام خواهد کرد .

* در صورتی که مغایرت محصول ناشی از اشتباه فروشگاه باشد هزینه ی عودت محصول و ارسال مجدد کالا بر عهده ی فروشگاه می باشد .

* در صورتی که محصول برای تعویض موجود نباشد ، مشتری میتواند آن را با محصول دیگری جایگزین کند و یا درخواست استرداد کل وجه پرداختی را داشته باشد .

* در صورتی که اطلاعات محصول شامل رنگ ، مدل ، ظرفیت و سایر مشخصات و ویژگی ها بر روی بسته بندی درج شده باشد امکان تعویض و ارجاع آن در صورتی که محصول و یا لوازم جانبی آن از بسته بندی اصلی خارج شده باشد وجود ندارد .

* در صورتی که تشخیص مغایرت تنها با باز شدن شدن بسته بندی امکان پذیر باشد، ضروری است بسته بندی اصلی کالا نگه داشته شود و از دور انداختن آن جوگیری شود .

* در صورتی که با ارجاع کالا موافقت شود و کالا ارجاع داده شود، فروشگاه موظف است نسبت به استرداد وجه آن را طی مدل 48 ساعت از زمان عودت محصول به فروشگاه منحصرا به همان شماره ی حساب و یا کارتی که خرید توسط آن انجام شده است واریز نماید .

برای برقراری تماس با واحد فروش و پشتیبانی در فروشگاه اینترنتی آی تی اروند می توانید با شماره ی 021-71057404 (داخلی 2)  تماس بگیرید.

ضوابط لازم برای عودت محصول به دلیل آسیب فیزیکی :

تمامی محصولات در فروشگاه اینترنتی آی تی اروند به صورت استاندارد بسته بندی و ارسال می شود. در تهران و آبادان محصولات از طریق پیک های معتبر و شرکت های حمل و نقل و پست ارسال می شود . در شهرستان ها نیز مرسولات از طریق شرکت های حمل و نقل و پست توزیع می شود بنابراین هر گونه آسیب فیزیکی در زمان تحویل مرسوله بر عهده ی شرکت های حمل و نقل است.

تبصره 1 : آسیب های ناشی از حمل و نقل باید ظرف 24 ساعت به فروشگاه اطلاع داده شود .

تبصره 2 : ارسال کالای آسیب دیده به همراه لوازم جانبی و متعلقات آن به همان شکلی که مشتری تحویل گرفته است به همراه صورتجلسه شرکت حمل و نقل و همچنین فاکتور رسمی فروشگاه اینترنتی آی تی اروند الزامی است .

تبصره 3 : در صورتی که آسیب وارد شده به کالا بر اثر حمل و نقل در زمان تحویل نیز قابل مشاهده باشد مشتری باید ازتحویل گرفتن محصول خودداری کند و بلافاصله با فروشگاه تماس بگیرد.