حریم خصوصی کاربران فروشگاه اینترنتی آی تی اروند

آی تی اروند ضمن احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت‌های ای تی اروند قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد و طی فرایند خرید، فاکتور رسمی و بنام مشتریان صادر میکند، از این رو وارد کردن  اطلاعاتی مانند نام و کد ملی برای اشخاص لازم است. همچنین آدرس  ایمیل  و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها  آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است  و تمام مکاتبات  و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.
همچنین به این موضوع نیز توجه داشته باشید در صورتی که اطلاعات وارد شده توسط کاربر ناقص باشد فروشگاه اینترنتی آی تی اروند میتواند با مشتری ارتباط برقرار کرده و اطلاعات تکمیلی را در خواست کند.
تا بتواند به بهترین شکل ممکن به شما مشتریان عزیز خدمات رسانی کند.
بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است .
مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و  تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد شد.
همچنین ای تی اروند برای ارتباط با مشتریان جهت بهینه سازی محتوای وب سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده  می کند و برای اطلاع رسانی رویدادها  و اخبار، از خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، برای اعضای وب سایت از طریق شبکه های اجتماعی ارسال  می نماید.

سایت ای تی اروند ممکن است بعضی از نقد ها و نظر های ارسالی از سوی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. و همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر سایت ، مشمول محتوای مجرمانه باشد آی تی اروند میتواند از اطلاعات ثبت شده کاربر در سایت برای پیگیری های قانونی استفاده کند. کاربران سایت ضمن استفاده از خدمات وبسایت ای تی اروند حق ویرایش و استفاده اطلاعات در چارچوب فوق الذکر را به وبسایت آی تی اروند اعطا نموده اند و حق اعتراض را از خود سلب کرده اند.
توجه داشته باشید که حفظ و نگه داری نام کاربری و رمز عبور بر عهده خود کاربر است .لذا برا جلوگیری از هرگونه سوءاستفاده احتمالی، کاربران نباید اطلاعات کاربری خود را برای شخص دیگری فاش کنند.

هرگونه خسارتی از این موضوع گریبان گیر خود کاربر بوده و ای تی اروند هیچ تعهدی نسبت به این موضوع ندارد توجه داشته باشید که تمامی اطلاعات کاربران در سایت ای تی اروند محفوظ است و این اطلاعات به هیچ شخص یا سازمانی ارسال نمیشود مگر اینکه با حکم قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور ای تی اروند موظف باشد این اطلاعات را در اختیار مراجع ذی صلاح قرار دهد.

توجه داشته باشید که در این موارد آی تی اروند هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت ندارد و همچنین کاربران با اعلام رضایت خود درخصوص استفاده از خدمات وب سایت حق هرگونه اعتراض را از جانب خود سلب می نمایند.

 به اطلاع شما کاربران سایت آی تی اروند می رسانیم که سایت ای تی اروند از کوکی و ip  ها استفاده میکند تا تجربه کاربری بهتری را به شما ارائه کند.اگر مایل نیستید که سایت ای تی اروند به کوکی و ip شما دسترسی داشته باشد شما میتوانید با مراجعه به تنظیمات مرورگر خود این دسترسی را برای سایت محدود کنید.

                              ایمیل : ITARVAND@YAHOO.COM      شماره تماس : 00971507010703