خرید صندلی گیمینگ

خرید صندلی گیمینگ

صندلی‌ های گیمینگ صندلی ‌های مخصوصی هستند که به منظور برطرف کردن نیازها و تضمین راحتی گیمرها طراحی شده ‌اند. به صورتی که گیمرها بتوانند ساعت ‌ها بدون احساس خستگی روی آن مشغول بازی شوند و همچنین از بروز هرگونه آسیب فیزیکی به مهره‌های کمر و گردن محافظت کنند .

این نوع صندلی ‌ها که ظاهری کما بیش شبیه صندلی ‌های اداری دارد ، از طراحی خاص و ارگونومیک بهره می ‌برند ؛ از این جمله که می‌ توان به تنظیم پشتی در زوایای مختلف ، تنظیم دسته صندلی و همچنین تنظیم جالب نشیمنگاه و یا کفی صندلی اشاره کرد که به کاربر اجازه حرکت و یا تاب خوردن را نیز می ‌دهد .

نکاتی که باید پیش از خرید صندلی گیمینگ بدانید

یکی از مهم ‌ترین نکاتی که هنگام خرید صندلی مخصوص بازی باید به آن توجه کنید ،  ارگونومی پشتی آن است . راحتی گیمر برای بازی کردن بسیار مهم است . بیشتر پشتی صندلی‌ ها متناسب با کمر و ستون فقرات طراحی شده ‌اند . بنابراین ، هنگام خرید به ارگونومی صندلی توجه کنید و راحت ‌ترین صندلی را برای خود خریداری کنید .

سایز صندلی گیمینگ

مهم ‌ترین نکته  در خرید صندلی‌ های گیمینگ ، سایز و ابعاد آن است . هر کاربر بایستی متناسب با قد و وزن خود اقدام به خرید صندلی مناسب کند تا از آسیب و خستگی مصون باشد . صندلی ‌ها نیز بر همین اساس در چندین سایزبندی عرضه می‌شوند.  به طور معمول صندلی‌های گیمینگ در سه رنج قدی برای کاربران عرضه می‌شوند. سایز کوچک مناسب کاربران سبک و وزن و تا ماکسیمم قد ۱۷۰ سانتی متر و وزن ۸۰ کیلوگرم است. سایز متوسط به منظور استفاده کاربران تا قد ۱۹۰ سانتی متر و وزن ۱۰۰ کیلوگرم است. و در نهایت صندلی ‌های سایز بزرگ که مناسب کاربران بالای ۱۹۰ سانتی متر و سنگین وزن است.

نشیمنگاه صندلی

در خرید صندلی گیمینگ باید به جنس فوم این صندلی گیمینگ توجه بسیاری کرد . اگر جنس نشیمنگاه صندلی ، معمولی باشد ، بعد از مدتی نشستن روی آن ، زانوهایتان فریم استیلی صندلی را حس خواهند کرد و البته نمی ‌توانید مدتی طولانی روی صندلی بنشینید .

فوم سرد می ‌تواند به ‌طور یکنواخت از بدن‌ تان حمایت کند و البته با وجود اینکه محکم‌ ترین جنس به حساب می‌آید ، از هر جنس دیگر احساسی نرم ‌تر به شما می ‌دهد ، حتی اگر کل روز را روی صندلی بنشینید.

تکیه ‌گاه

هنگام خرید صندلی به تکیه‌ گاه آن توجه کنید . هنگام بررسی تکیه ‌گاه صندلی باید به دو ویژگی حمایت از کمر و گردن و قابلیت تنظیم آن توجه کنید.

بالش‌ های قابل تنظیم صندلی و دو انحناء در بخش تکیه ‌گاه (یکی بالای شانه‌ها و دیگری در قسمت کمر) باید وجود داشته باشد . پیش از خرید صندلی روی آن بنشینید و بررسی کنید آیا احساس راحتی روی آن دارید؟

برای آزمایش قابلیت ‌های تنظیم صندلی ، تکیه ‌گاه آن را به عقب و جلو و پایین و بالا ببرید . مطمئن باشید که این تنظیمات راحت و بی ‌دردسر انجام می ‌شوند.

دسته صندلی

در زمان خرید صندلی گیمینگ یادتان باشد حین نشستن دست‌هایتان باید بتوانند آزادانه حرکت کنند و در عین حال جایی برای تکیه داشته باشند .

اگر می ‌خواهید مدت زمان طولانی روی صندلی گیمینگ بنشینید ، انتخاب صندلی ‌هایی پیشنهاد می ‌شود که مجهز به دسته ‌های چهارجهته باشند . این دسته ‌ها به ‌گونه‌ ای طراحی شده ‌اند تا از مچ‌ ها ، بازوها و آرنج ‌هایتان مراقبت کنند .  همچنین دسته‌ های چهار جهته وضعیت ارگونومی صندلی ‌تان را بهبود بخشیده و از فشار روی شانه ‌هایتان می ‌کاهند    .

صندلی گیمینگ مدل Mahmayi 110
7,700,000 تومان
صندلی گیمینگ LUOWAN مدل DK821
5,500,000 تومان
صندلی ماساژ Yalla Office 333
6,615,000 تومان