تلفن گویا : 02171057404

خرید لوازم جانبی موبایل

با پیشرفت تکنولوژی درعصرجدید بسیاری از افراد در جهان به دنبال این هستند که رایانه کوچکی همراه خود داشته باشند تا بتوانند کارهای مختلف خود را با آن انجام دهند یکی از این رایانه های کوچک، تلفن های همراه هوشمند است.
با پیشرفت روز افزون تکنولوژی در جهان امروزی تلفن های هوشمند در زندگی مردم بسیار جا باز کرده اند و در واقع به یکی از ضرور ترین وسایل الکترونیکی زندگی هر فردی در جهان امروزی تبدیل شده اند به صورتی که یک فرد در تمام طی روز یک تلفن همراه را با خود حمل میکند و به صورت مداوم از آن استفاده میکند

 

شرکت های بزرگ تولید کننده تلفن همراه هوشمند

خرید لوازم جانبی موبایل

شرکت های بزرگی همچون سامسونگ که با گوشی های گلگسی خود به رقابت با دیگر برند ها رفته و بسیار هم موفق بوده. یکی دیگه از برند های  که در دنیای امروزی بسیار اسمش به گوش میخورد و در واقع بهترین برند حال حاظر دنیا هم هست برند بسیار محبوب اپل است.
این برند با تولید گوشی های خاص با سیستم عامل مخصوص خود که اسمش ای او اس است توانسته شکل جدیدی از رابط کاربری با تلفن همراه را ایجاد کند که تجربه بسیار خاصی شمرده میشود.

دیگر رقیب این دو سازنده تلفن های همراه برند شیائومی است که یک برند غول چینی است که توانسته بخش عظیمی از بازار را به خود اختصاص بدهد و فروش بسیار چشم گیری داشته باشد.

با این حال تمامی این تلفن های همراه از هر برندی باشد به لوازمی نیازمند هستند که اصطلاحا به آنها لوازم جانبی موبایل گفته میشود.

لوازم جانبی موبایل به چندین دسته تقسیم میشوند لوازمی مانند هندزفری های ، محافظ صفحه نمایش ها، قاب یا گارد محافظ ، لوزامی مثل آداپتور شارژر و کابل شارژ پاور بانک ها و حتی ساعت های هوشمند نیز جزعی از این لوازم جانبی محصوب میشود

هندزفری هوشمند

خرید لوازم جانبی موبایل

هندزفری های هوشمند که امروزه در بازار هستند مکالمه  با تلفن همراه هوشمند را بسیار راحت کرده اند به دلیل اینکه شما میتوانید به راحتی با آنها مکالمه کنید و بدون درآوردن تلفن همراه خود از درون جیبتان با همان هندزفری هوشمند تلفن خود را پاسخ بدید و مکالمه خود را انجام دهید.

البته این هندزفری ها قابلیت پخش موزیک را هم دارند که شما میتوانید به راحتی با انها به موزیک مورد علاقه خود گوش دهید. هندزفری های جدیدی که به بازار آمده اند دو قابلیت بسیارعالی هم به نام دارند.   ANC و  ENC  
   (  ای ان سی ) در واقع استانداری است که میتواند نویز های بیرونی را بگیرد و درمواقعی که شما نیاز به آرامش دارید صدای های اطراف را برای شما کمتر میکنند تا آرامش بیشتری در مواقعی که میخواهید به موزیک گوش دهید داشته باشید.

و( ایی ان سی)

در واقع استانداردی است که به شما کمک میکند در مواقعی که میخواهید مکالمه داشته باشید بتوانید به راحتی مکالمه کنید و صدای های مزاحم اطارف را در مکالمه خود فیلتر کنید تا کیفیت مکالمه بهتری داشته باشید

محافظ صفحه نمایش

خرید لوازم جانبی موبایل

تلفن های همراه هوشمند که درون بازار هستند .صفحه نمایش. صفحه نمایش های که پنل های مختلفی دارند که این صفحه نمایش ها بسیار حساس هستند. و نیاز به مراقب بسیار زیادی دارند.

 و اگر دچار آسیب بشوند احتمال اینکه بتوانید ان هارا تعمیر کنید بسیار پایین است به همین دلیل بهتراست شما همیشه  مواظب  صفحه نمایش تلفن همراه خود باشید تا دچار  ضربه خوردگی یا شکستی نشوند با این حال شما میتوانید با استفاده از گلس های که در بازار موجود است از صفحه نمایش موبایل خود محافظت کنید در بازار برند های مختلفی هستند که محافظ صفحه نمایش های مختلفی را تولید میکنند که هر کدام قابلیت های بسیار مختلفی دارند یکی از این برند های برند گرین است که با قابلیت های مختلفی که در صفحه نمایش های خود ایجاد کرده است محبوبیت بسیار بالای در بازار دارند.

محافظ صفحه نمایش در واقع میتوانند یک استحکام نسبی در مقابل خط و خش برای شما ایجاد کند و شما میتوانید در صورت ایجاد خط و خش سطحی تنها محافظ صفحه نمایش خود را تعویض کنید و از آسیب دیدن صفحه نمایش اصلی جلوگیری کنید
گلس ها یکی از اساسی ترین لوازم جانبی های موبایل به حساب می آیند

 که شما برای خرید این لوازم جانبی موبایل میتوانید به فروشگاه آی تی اروند مراجعه کنید.

گارد یا محافظ گوشی

یکی دیگه از از لوازمی که شما میتوانید از آن استفاده کنید گارد یا محافظ گوشی است که شما میتوانید برای گوشی خود استفاده کنید.
جدید ترین گوشی های هوشمند در بازار پشتی شیشه ای یا آلمینیومی براق دارند که این باعث میشود گوشی تلفن همراه شما بسیار آسیب پذیر بشود و در مواقعی که گوشی از دست شما رها میشود و بر روی زمین می افتد باعث این میشود که دچار شکستگی یا خط و خش بشود.
 به همین دلیل شما میتوانید برای گوشی خود از محافظ گوشی یا گارد استفاده کنید تا در مواقعی که گوشی شما بر روی زمین می افتد بتواند تا حدی از گوشی شما محافظت کند.
گارد های تلفن همراه حتی میتوانند از آسیب رسیدن به صفحه نمایش تلفن شما نیز جلوگیری کنند. پس اگر تلفن همراه هوشمند دارید حتما توصیه میکنیم که از گارد های با کیفیت استفاده کنید تا خدای نکرده در صورت اتفاق گوشی شما آسیب زیادی نبیند

آداپتور برق تلفن همراه

یکی از وسیله های که در سلامت باتری تلفن هوشمند بسیار مهم است آداپتور شارژر تلفن همراه شماست

همیشه دقت داشته باشید که سلامت باتری تلفن همراه بسیار مهم است.
عمر باتری شما بستگی به استفاده شما از تلفن همراه دارد به صورتی که در بعضی از گوشی ها که ظرفیت باتری مناسبی دارند شما با استفاده به صورت مداوم حتی میتوانید یک روز کامل بدون زدن گوشی به شارژ از آن استفاده کنید.
 دقت داشته باشید که عوامل بسیار مهمی در سلامت باتری اثر گذار هستند یکی از این عوامل
نوع استفاده شما از تلفن همراه است به این صورت که بهتر است برای سلامت باتری وقتی که درصد شارژ گوشی شما به 15 رسید آن را به شارژر متصل کنید و وقتی به 90 درصد رسید آن را از شارژ خارج کنید . نکته دیگری که باید به آن توجه کنید این است که شما نباید در مواقعی که تلفن همراه شما در شارژ است. به صورت مداوم از تلفن همراه خود استفاده کنید این کار باعث اسیب دیدن باتری تلفن همراه شما میشود و در زمان های بسیار طولانی باعث میشود گوشی شما به خوبی شارژ نگه ندارد.
 البته شما باید توجه داشته باشید در صورتی که از آداپتور مناسب برای شارژ کردن گوشی خود استفاده نکنید این آداپتور هم میتواند به گوشی شما آسیب وارد کند.

 در واقع برای شارژ کردن تلفن همراه شما به یک ترکیب مناسب و استاندارد نیاز دارید که شامل 

آداپتور برق و کابل شارژ میشود.

در واقع برای شارژ کردن گوشی تلفن همراه خود به این دو ترکیب نیاز خواهید داشت به همین دلیل باید حواستان باشد این دو ترکیب از تمامی استاندارد های لازم بر خوردار باشند و گرنه باعث میشود به باتری دستگاه شما آسیب وارد شود..

تمامی این وسایل مورد نیاز تلفن همراه جزعی از لوازم جانبی موبایل به حساب می آیند.

 کابل شارژ هم بسیار مهم است به دلیل اینکه انتقال داده و انتقال شارژ نیز باید با کابل انجام دهید.
همیشه سعی داشته باشید از کابل شارژ با کیفیت برای گوشی خود استفاده کنید به دلیل اینکه کابل های بی کیفیت میتوانند آسیب های بسیار جدی هم به سوکت شارژ گوشی شما و هم به باتری گوشی شما وارد کنند.

برند اورایمو یکی از برند های است که کابل شارژ بسیار با کیفیتی تولید میکند که این کابل شارژ ها علاوه بر انتقال شارژ، دیتا نیزانتقال میدهند

پاور بانک ها

یکی دیگر از لوازم جانبی که شما میتوانید برای تلفن همراه خود تهیه کنید پاور بانک ها هستند.

پاورنک ها در واقع باتری های همراهی هستند که شما میتوانید در صورت نیاز گوشی خود را با آن شارژ کنید. پاور بانک ها یکی از بهترین گزینه ها برای مسافرت ها هستند به دلیل اینکه شما دیگر نیاز نیست گوشی خود را به صورت مستقیم با آداپتور به برق متصل کنید. شما میتوانید با پاور بانک خود با اتصال تنها یک کابل گوشی خود را به راحتی شارژ کنید و نگران تمام شدن شارژ تلفن همراه خود دیگر نباشید.

دقت داشته باشید که بهتر است از پاوربانک های برند استفاده کنید یکی از بهترین برند های که میتونیم به شما معرفی کنیم برند اورایمو است که پاور بانک های این شرکت کیفیت بسیار بالای دارند و در عین حال قیمت بسیار پایینی نسبت به بقیه رقبا در بازار دارند. شما میتوانید این پاور بانک ها را از فروشگاه آی تی اروند با کمترین قیمت بازار تهیه کنید

ساعت های هوشمند

خرید لوازم جانبی موبایل

یکی دیگر از لوازم جانبی که امروزه در بین مردم بسیار طرفدار پیدا کرده اند ساعت های هوشمند هستند، که دو رقیب دیرینه در این عرصه خود نمایی میکنند و با تولید ساعت های هوشمند بسیار پیشرفته سهم بزرگی از این بازار را در بر گرفته اند.

اپل، که میتوان گفت بزرگترین کمپانی در حوزه تکنولوژی است.
به تولید ساعت های هوشمند پرداخته و این شرکت توانسته سود بسیار خوبی را از فروش این ساعت ها به دست بیاورد این ساعت ها قابلیت های پیشرفته بسیار زیادی دارند مانند گزارش های روزانه ورزشی گزارش های هفتگی و روزانه سلامت مقل فشار خون ضربان قلب و غیره.
در ضمن شما میتوانید با اتصال این ساعت به تلفن همراه خود تمامی تماس های خود را با ساعت انجام دهید بدون نیاز به آنکه گوشی تلفن همراه را از جیب خود در بیاورید.
حال اینک اگر توان پرداخت هزینه های بسیار زیادی را برای خرید ساعت اصلی اپل ندارید. میتوانید درون فروشگاه آی تی اروند  به قسمت ساعت های هوشمند سایت فروشگاه آی تی راوند بروید وساعت که مشابه با ساعت های شرکت اپل هستند را در آنجا مشاهده کنید. البته در فروشگاه آی تی اروند ساعت های هوشمند برند اورایمو نیز موجود است که کیفیت بسیار بالای دارند

گجت های گیمینگ تلفن همراه هوشمند

در دسته ای دیگر از لوازم جانبی ها میتوانیم به گجت هایی اشاره کنیم که جزعی از لوازم جانبی موبایل به حساب می آیند.
 یکی از این گجت ها دسته های بازی هستند شما میتوانید با تهیه این دسته های بازی و قرار دادن آنها بر روی گوشی خود به راحتی بازی های شوتری را بازی کنید. این دسته ها با امکاناتی که در اختیار شما میگذارند بازی کردن را راحت تر میکنند و شما میتوانید امتیازات بیشتری را در بازی به دست بیاورید.
جزعی دیگر از این گجت ها را فن ها خنک کننده در بر میگیرند این فن ها مخصوص موبایل های هوشمند هستند و شما میتوانید با قرار دادن این فن ها بر روی تلفن همراه خود دیگر نگرانی بابت گرم شدن تلفن همراه خود نداشته باشید و با خیال راحت به بازی کردن خود ادامه دهید. شما میتوانید برای خرید این کجت ها که جزعی از لوازم جانبی موبایل محصوب میشوند به فروشگاه آی تی اروند مراجعه کنید.

یکی دیگر از لوازم جانبی موبایل تبدیل های موبایل هستن که به آنها

OTG گفته میشود  و شما میتواند با وصل کردن این تبدیل به گوشی خود به راحتی میان گوشی و فلش خود فایل هارا انتقال دهید البته توجه داشته باشید حتما از تبدیل های با کیفیت استفاده کنید تا خدایی نکرد به اطلاعاتی که در حال انتقال آنها هستید صدمه ای وارد نشود.

کلام آخر با مشتریان عزیز

 شما مشتریان عزیز میتوانید با مراجعه به فروشگاه آی تی اروند از تمامی لوازم جانبی های موجود در این فروشگاه دیدن فرمایید. همواره ما در فروشگاه آی تی اروند سعی کرده ایم بهترین محصولات را با بهترین قیمت بازار برای شما مشتریان عزیز فراهم کنیم تا توان خرید مشتریان خود را بالاتر ببریم.
دراین فروشگاه میتوان گفت تمامی لوازم جانبی گوشی موجود میباشد و شما میتوانید به راحتی هر وسیله ای که خواستید را برای خود خریداری کنید اگر هم نیاز به راهنمای بیشتر داشتید میتوانید با تیم پشتیبانی آی تی اروند تماس حاصل کنید یا در پیام رسان واتساپ به ما پیام دهید تا در کمترین زمان ممکن شما را راهنمایی کنیم تا خریدی بدون دردسر داشته باشید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.

دلیل بازگشت وجه

فروشگاه
علاقه مندی
0 محصول سبد خرید
حساب کاربری من