خرید لپ تاپ گیمینگ

خرید لپ تاپ گیمینگ

خرید لپ تاپ می توانید کار بسیار سخت و پیچیده ای باشد باید اطلاعات کافی درباره ی لپ تاپ ها قطعات داخلی آن ها و اینکه عملکرد هر کدام از آن ها چیست داشته باشیم تا با توجه به انتظار خودمان از لپ تاپ بتوانیم لپ تاپی را خریداری کنیم که برای کار مورد نظرمان مناسب باشد.

فروشگاه اینترنتی آی تی اروند در این مطلب قصد دارد اطلاعاتی را در اختیار شما عزیزان قرار بدهد که در هنگام خرید ممکن است به کارتان بیاید . هنگامی که می خواهیم برای خرید لپ تاپ گیمینگ اقدام کنیم باید توجه داشته باشیم که کارت گرافیک ، فن ، پردازنده ، باتری و بسیاری از تجهیزات داخلی لپ تاپ اهمیت دو برابری نسبت به کاربری های دیگه پیدا می کنند.

کارت گرافیک ازجمله مهمترین قطعات در هنگام خرید لپ تاپ گیمینگ به حساب می آید . اگر پردازشگر خیلی قدرتمندی داشته باشید می توانید بازی های حرفه ای را نیز باز کنید و وجود کارت گرافیک حرفه ای برای گیمر ها بسیار حائز اهمیت است .

فضای ذخیره سازی یا هارد می تواند برای Run کردن گیم های حرفه ای بسیار الزامی است برای این منظور می توان از هارد های SSD استفاده کرد . این هاردها علاوه بر با سرعت بالا تری عملیات ذخیره سازی را انجام می دهد به همین علت نسبت به نسل قدیمی یعنی HDD  ارجحیت دارد .

سیستم خنک کننده برای همه ی سیستم های کامپیوتری حائز اهمیت است چرا که حجم اطلاعاتی که این سیستم ها باید پردازش کنند بسیار زیاد است و اگر این سیستم ها خنک کننده خوب کار نکند یا ضعیف باشد به همه ی قطعات مربوط دیگر آسیب های جبران ناپذیری وارد می شود یا بازی های حرفه ای را خوب به نمایش نمی گذارد.

پردازنده ی قدرتمند بسیار بسیار در خرید لپ تاپ گیمینگ و البته در قیمت آن تاثیر دارد . چراکه با استفاده از پردازه می توانید حجم بالای اطلاعات را پردازش کنید و به همین علت ازجمله تاثیر گذار ترین عامل بر سرعت لپ تاپ هنگام بازی است.

 

خرید لپ تاپ گیمینگ

باتری لپ تاپ گیمینگ : در هنگام خرید لپ تاپ باید به باتری خیلی بیشتری نسبت به لپ تاپ های دیگر است. باتری لپ تاپ ها با پردازشگرهای اینتل 10 قابلیت نگه داری شارژ تا یک روز را هم دارد و در کل دارای باتری هایی با ظرفیت بالاتری است .

لپ تاپ ها ی این نسل با  ویژگی های وزن کمتر و طول عمر باتری بالا تر شناخته می شوند. و به طور کلی می توان گفت این نسل از لپ تاپ ها لقب نسل انقلابی در لپ تاپ های گیمینگ را به لطف هوش مصنوعی که در آن ها به کار رفته است یدک می کشد.

از جمله دیگر تجهیزاتی که در هنگام خرید لپ تاپ گیمینگ باید به آن توجه کرد کیبورد های حرفه ای است. شاید اگر تازه به گیم علاقه مند شده اید لزوم استفاده از این کیبورد ها را حس نکرده باشید. اما کم کم به اهمیت این موضوع پی خواهید برد . البته در بازی های سبک شوتر بسیار مهم است کیبورد مخصوص خود را طرحی کنید.

تیم تولید کنندگان محتوا در سایت فروشگاه اینترنتی آی تی اروند اطلاعات بسیار خوبی را درباره ی برترین لپ تاپ های گیمینگ و سایر لپ تاپ ها  در قرار داده است با مطالعه ی آن ها می توانید لپ تاپ مورد نیاز خود را با توجه به کاربری مورد نظر خود پیدا کنید. البته خیلی مهم است که در هنگام خرید لپ تاپ گیمینگ به این نکته توجه کنید که قیمت این محصولات خیلی اختلاف دارد پس باید مبلغی که می خواهید برای این منظور بپردازید از قبل مشخص باشد.