برند قلم های نوری
xp-pen
  • xp-pen
  • Huion
  • Artisul

قلم نوری ایکس پی پن مدل Deco mini7

قلم نوری ایکس پی پن مدل XP-Pen Deco Pro Professional

قلم نوری XP-PEN مدل ARTIST 22E PRO

قلم نوری ایکس پی پن مدل ARTIST 22R PRO

قلم نوری XP-PEN مدلStar03

قلم نوری XP-PEN مدل Artist Display 22 Pro

قلم نوریXP-PEN مدل 23.8 Artist24 pro

قلم نوری ایکس پی پن مدل Deco 02

قلم نوری ایکس پی پن مدل XP-PEN Deco Fun XS

قلم نوری ایکس پی پن مدلArtist 12

قلم نوری ایکس پی پن مدل XP-Pen Deco 02

قلم نوری XP Pen مدل G640

خرید و قیمت انواع قلم نوری

خرید و قیمت انواع قلم نوری

برای اطلاعات بیشتر، خرید و قیمت انواع قلم نوری ادامه مطلب را حتما مطالعه کنید.

در دنیایی امروزه شاهد این هستیم که تمام کار های که به صورت فیزیکی در گذشته انجام میشد. امروزه در حال انجام شدن به صورت دیجیتالی است و با پیشرفت تکنولوژی بسیاری از این کار ها تبدیل به کارهای دیجیتالی و کامپیوتری شده است. هر روز با اختراع لوازم الکترونیکی و دیجیتالی بسیاری از کارهای که با حالت قدیمی انجام میشدند به روشی جدید و با درصد خطایی بسیار پایین تر انجام میشود برای مثال در گذشته برای کشیدن نقاشی از قلم و کاغذ یا بوم های نقاشی استفاده میکردند شما برای اینکه بتوانید یک نقاشی رنگی را بکشید باید از چندین رنگ استفاده میکردید و گاها باید رنگ ها را با مشقت زیاد ترکیب میکردید تا رنگ های جدیدی را بسازید و یک نقاشی زیبا را بکشید. درست است که این سبک از نقاشی لذت خاص خود را دارد ولی این روش با مشکلاتی هم همراه بوده برای مثال یکی از این مشکلات ، مشکل نبود رنگ مناسب بود یا اینکه مصرف کاغذ بیش از اندازه بوده گاها شما میخواهید رنگی را تغییر بدهید اما نمیتوانید و باید دوباره از اول یک نقاشی را بکشید در صورتی که با پیشرفت تکنولوژی و علم روز دستگاه های طراحی شده اند که کار مارا بسیار راحت کرده اند شما برای اینکه بتوانید یک نقاشی بکشید دیگر نیاز نیست که ساعت های وقت خود را بر روی یک بوم صرف کنید یا اینکه به ترکیب رنگ های مختلف بپردازید یا اگر رنگی را اشتباه زدید بخواهید نقاشی را دوباره تکرار کنید و دوباره آن را بکشید. می خواهم دستگاهی را به شما معرفی کنم که تمامی این مشکلات را حل میکند اسم این دستگاه ها به قلم های نوری هستند. شما با این دستگاه ها میتوانید به راحتی به طراحی بپردازید و نقاشی و طراح های خود را به راحتی بکشید. شما میتوانید به راحتی میلیون ها رنگ را برای خود انتخاب کنید و با هر رنگی که دوست داشتید شروع به نقاشی کنید یا اینکه خط های اضافی را به راحتی پاک کنید یا قسمتی از نقاشی خود را به راحتی پاک کنید و دوباره طراحی آن قسمت  انجام دهید . این دستگاه با قابلیت های که به شما میدهد سرعت عملکرد شما را بسیار بالا میبرد و شما میتوانید تقریبا با یک دهم زمانی که قرار است برای یک تابلو نقاشی فیزیکی وقت بزارید یک نقاشی را با قلم نوری خود بکشید. در ضمن شما میتوانید قلم های نوری را به راحتی با خود حمل کنید و به هر جایی که دلتون خواست آن را ببرید و به راحتی نقاشی خود را دوباره ادامه دهید.

در خرید و قیمت انواع قلم نوری دقت کنید تا نسبت به نیاز خود قلم نوری خود را متناسب با عملکرد خود انتخاب کنید در ادامه مدل های مختلف قلم نوری را به شما معرفی میکنیم تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

 

انواع قلم نوری در بازار

خرید و قیمت انواع قلم نوری

در بازار امروزه چندین نوع از این قلم های نوری در بازار عرضه میشود اولین نوع که برای کسانی که تازه کار هستند مناسب است قلم نوری بدون صفحه نمایش. این قلم های نوری فقط یک صفحه دارند به همراه یک مداد که شما میتوانید با مداد و کشیدن آن بر روی صفحه این قلم نوری به طراحی بپردازید شما باید ابتدا این قلم نوری را به یک کامپیوتر سیستم عامل دارد متصل کنید و یک صفحه نمایش مجزا نیز داشته باشید.

نوعی دیگر از این قلم های نوری که مخصوص آدم های نیمه حرفه ای است و برخی از طراحان حرفه ای هم از آن استفاده میکنند نوعی است که قلم نوری دارای یک صفحه نمایش است که همراه یک مداد دیجیتالی برای طراحی است. شما میتوانید با دیدن طراحی خود بر روی صفحه نمایش به طراحی بپردازید و خروجی آن را در سیستم عامل مشاهده کنید در این نوع قلم نوری هم شما نیاز به یک کامپیوتر دارید که دارای سیستم عامل و مانیتور مجزا باشد.

نوعی دیگر از قلم های نوری را در بازار شاهد هستیم که بسیار کامل هستند، به صورتی که این قلم های نوری دارای صفحه نمایش و سیستم عامل هستند و شما میتوانید نرم افزار های مورد نیاز خود را بر روی این قلم نوری نصب کنید و از ان استفاده کنید در این قلم نوری شما میتوانید با اتصال ان به یک مانیتور مجزا نسخه نهایی طراحی خود را مشاهده کنید . در ضمن شما میتوانید نرم افزار های مورد نیاز خود را بر روی این قلم نوری نصب کنید و با مداد دیجیتالی، قلم نوری هر طرح و نقاشی که دوست داشتید را بر روی آن بکشید. .

اجزای مهم قلم های نوری

خرید و قیمت انواع قلم نوری

تا اینجا با سه نوع قلم نوری آشنا شده اید قلم های نوری که صفحه نمایش ندارند قلم های نوری که دارای صفحه نمایش هستند و قلم های نوری که دارای صفحه نمایش و سیستم عامل هستند اما چه چیزی درون این سه مدل قلم نوری مهم است

اولین مسئله ای که بسیار در قلم های نوری مهم است بحث حد فشار است که حد فشار قلم بر روی صفحه بسیار مناسب تر است یعنی هر چقدر شما محکم تر این مداد را بر روی قلم نوری فشار دهید قلم آن را حس کند و حساسیت بالاتری داشته باشد تا شما بتوانید رنگ آمیزی دقیق تری داشته باشید یکی دیگر از مواردی که در مورد قلم این قلم های نوری مهم است بحث زاویه این قلم است که هر چقدر زاویه این قلم بیشتر باشد شما میتوانید با زاویه بیشتری از این قلم استفاده کنید و سایه های با کیفیت تری را اعمال کنید

بخش دیگری که در قلم های نوری مهم است بحث صفحه نمایش و دقت رنگی ان است که هر چقدر کیفیت صفحه نمایش و دقت رنگی این قلم های نوری بالاتر باشد کیفیت کار شما نیز بالاتر میرود و شما میتوانید رنگ ها را درست تر مشاهده کنید و با دقت بیشتری رنگ آمیزی های خود را انجام دهید .

شما برای خرید و قیمت انواع قلم های نوری میتوانید در اینجا کلیک کنید.

راهنمای خرید و قیمت انواع قلم نوری یکی از مواردی که در خرید قلم های نوری مهم است ای است که ابتدا شما باید نیاز خود را از قلم نوری درک کنید و اگر شما یک فرد مبتدی هستید و قصد دارید قلم نوری را به همراه خود به کلاس ببرید، بهترین گزینه برای شما قلم های نوری بدون صفحه نمایش است که شما بتوانید آن را به راحتی حمل کنید.

فروشگاه اینترنتی آی تی اروند با موجود کردن مدل های مختلف قلم های نوری از سه برند مطرح دنیا با کمترین قیمت بازار همواره قصد دارد بهترین و با کیفیت ترین محصولات روز دنیا را برای شما مشتریان عزیز فراهم کند و شما عزیزان میتوانید برای اطلاعات بیشتر در رابطه با خرید و قیمت انواع قلم نوری با کارشناسان ما در تماس باشید.