دوچرخه آستر
  • دوچرخه آستر

دوچرخه آلومینیوم استر سایز 26 مدل TSZ-P-760

5,640,000 تومان

دوچرخه آلومینیوم استر سایز ۲۶ مدل LY

5,475,000 تومان

دوچرخه کوهستانی استر سایز 29 مدل JL-K-670

10,760,000 تومان

دوچرخه تنه تاشو رینگ اسپرت استر سایز 26 مدل LR

5,680,000 تومان

دوچرخه لندروور فلزی تاشو سایز ۲۶ رینگ معمولی

4,500,000 تومان

 دوچرخه کوهستان آستر سایز ۲۶ مدل JL-K670

5,490,000 تومان

دوچرخه آستر سایز ۲۰ مدل Space Baby

دوچرخه کوهستانی استر سایز 29 مدل TSZ-AS-700

دوچرخه کوهستانی استر سایز 26 مدل TSZ-525

3,800,000 تومان

خرید و قیمت دوچرخه های کوهستان آستر

خرید و قیمت دوچرخه های کوهستان آستر

برند آستریکی از برند های است که در طی سال های گذشته اسم رسم بسیار خوبی برای خود در بازار های جهانی دوچرخه ایجاد کرده این برند تایوانی در سال 2008 فعالیت خود را در عرصه ساخت دوچرخه شروع کرد این برند با شعار اینکه ما می توانیم بهترین باشیم تولیدات خود را آغاز کرد و توانست با تولید دوچرخه های بسیار با کیفیت اعتبار خود را در بازار دوچرخه چندین برابر کند. این شرکت در حال حاضر تولید چندین مدل دوچرخه را در کارنامه ی کاری خود دارد. این دوچرخه ها به چند مدل دسته بندی می شوند ، دوچرخه هایی برای استفاده ی روزمره ، دوچرخه های کوهستانی و دوچرخه های مسابقه ای نمونه هایی از انواع دوچرخه هستند برای خرید و قیمت دوچرخه های کوهستان آستر می توانید در سایت های فروشگاهی نیز اقدام کنید. دوچرخه آستر با داشتن رقیب های بسیار زیادی در بازار دوچرخه بازهم توانسته برای خود جایی باز کند. همه ی این اعتبار به این علت است که دوچرخه های آستر در عین حال که کیفیت بسیار بالای دارند قیمت بسیار مناسب تری هم نسبت به بقیه دوچرخه ها دارند شما برای خرید و قیمت دوچرخه های کوهستان آسترمی توانید به سایت فروشگاهی ای تی اروند مراجعه کنید این فروشگاه انواع مدل های دوچرخه آستر را با قطعات اصلی را در انبارهای خود موجود دارد. شاید برای شما سوال باشد که منظور من از قطعات اصلی چیست. در واقع شما برای خرید دوچرخه های آستر باید دقت داشته باشید که قطعات این دوچرخه اصلی باشند که تا بتوانید با دوچرخه خود سواری راحت تری داشته باشید. تمامی دوچرخه های که در فروشگاه اینترنتی آی تی اروند موجود است بر روی آنها قطعات برند شیمانو ژاپن قرار دارد که خیال شما را از اصل بودن قطعات دوچرخه آستر راحت می کند. این فروشگاه همواره سعی دارد برای شما مشتریان عزیز با کمترین قیمت بازار دوچرخه های آستر را فراهم کند و شما می توانید دوچرخه مورد علاقه خود را از برند آستر از این فروشگاه اینترنتی خریداری کنید و دوچرخه خود را درب منزل تحویل بگیرید. در ادامه قصد داریم برای شما دوچرخه های این برند را بررسی کنیم ابتدا به سراغ دوچرخه های کوهستان این برند می رویم.

اولین دوچرخه ای که به سراغش می رویم دوچرخه های کوهستان آستراست

خرید و قیمت دوچرخه های کوهستان آستر

این دوچرخه ها به دلیل اینکه برای جاده های ناهموار طراحی شده اند بدنه بسیار محکم تری دارند و استقامت آنها بسیار بالاتر از دوچرخه های معمولی است و شما می توانید به راحتی با آنها به جنگ جاده های ناهموار بروید البته باید خدمت شما بگم که دوچرخه های کوهستان نیز به چندین مدل تقسیم بندی می شوند برای ثبت سفارش ، خرید و قیمت دوچرخه های کوهستان آستر به راحتی می توانید با همکاران ما در فروشگاه اینترنتی آی تی اروند اقدام کنید .در ادامه اطلاعات محصولات هر دسته را به صورت خلاصه بررسی می کنیم.

اولین دسته دوچرخه های دوچرخه کراس کانتری اسپرت

خرید و قیمت دوچرخه های کوهستان آستر

این دوچرخه، برخلاف کراس کانتری حرفه ای برای انواع مردم مناسب است. در این نوع از دوچرخه ها از کمک های جلو با بازو 10 یا 11 سانتی متری استفاده شده و استفاده از کمک عقب و Full Suspension بودن آن به ندرت دیده شده است. این نوع دوچرخه ها برای کسانی که علاقه دارند در طبیعت دوچرخه سواری کننده بسیار مناسب است و می توانند با این دوچرخه به راحتی از دوچرخه سواری در طبیعت لذت ببرند. البته نکته ای که قابل ذکر است این است که این دوچرخه های معمولا به فضایی برای ترک بند مجهز هستند که شما می توانید آنها را به راحتی با خود حمل کنید البته این دوچرخه های به صورت تخصصی برای این کار طراحی نشده اند ولی این قابلیت را دارند.

دوچرخه کوهستان Trail

خرید و قیمت دوچرخه های کوهستان آستر

دوچرخه های کوهستانی تریل تقریبا ویژگی های برابری بین دوچرخه های کانتری و دوچرخه های اندرو را دارند .این دوچرخه های در واقع برای صعود های متوالی طراحی شده اند . دوچرخه های کوهستانی حرفه ای کراس کانتری را می توان در مسابقات کراس کانتری استفاده کرد. اما به احتمال خیلی زیاد این دوچرخه در زمین های مسطح و مسیرهای سر بالایی سنگین و بسیار کند عمل خواهد کرد.

دوچرخه کوهستان اندور(Endur)

خرید و قیمت دوچرخه های کوهستان آستر

دوچرخه های اندور یکی از منحصر به فرد ترین سواری ها را می توانند برای شما به ارمغان بیاورند. این دوچرخه ها مخصوص مسیر های سر پایینی هستند و زیاد در مسیرهای سر بالایی کار آمد نیستند همانطور که شما حتما در مسابقات این رشته دیدید یکی از سریعترین رشته های دوچرخه سواری است که معمولا دوچرخه سوار در مسیرهای سرازیری است و در همین مسیر پرش ها و حرکت های بسیار زیبایی را به نمایش می گذارد. شما برای خرید و قیمت دوچرخه های کوهستانی آستر می توانید به فروشگاه اینترنتی ای تی اروند مراجعه کنید. این ها مدل های مختلف ار دوچرخه های کوهستانی بودند. حال می خواهم به یکی از منحصر به فرد ترین دوچرخه های موجود در فروشگاه اینترنتی آی تی اروند اشاره کنم.

دوچرخه تنه تاشو

خرید و قیمت دوچرخه های کوهستان آستر

یکی از زیباترین و منحصر به فرد ترین دوچرخه های که فروشگاه اینترنتی ای تی اروند در حال حاضر در انبارهای خود موجود دارد دوچرخه تنه تاشو لندوور است که در واقع برندی از زیر مجموعه دوچرخه های آستر است. شاید برای شما این سوال پیش آمده باشد که چرا این دوچرخه اینقدر منحصر به فرد است در ادامه می خواهیم برای شما این موضوع را توضیح دهیم.

این دوچرخه دارای تنه از جنس استیل کربن است که باعث شده این دوچرخه استحکام بسیار بالای داشته باشد همچنین قابلیت این را نیز دارد که از وسط به صورت کامل تا بشود در واقع این دوچرخه یک دوچرخه تنه تاشو بسیار مستحکم و با کیفیت است شما اگر بخواهید می توانید این دوچرخه را به راحتی به همراه خود به مسافرت ببرید یا اینکه در بالکن خانه خود بسیار راحت دوچرخه تنه تاشو لندوور را جا بدید. این دوچرخه یک کمک وسط نیز دارد که می تواند به راحتی تمامی ضربه های وارد شده به تنه دوچرخه را بگیرد و شما در مواقعی که در حال دوچرخه سواری هستید کمترین فشار را روی بدنه دوچرخه حس کنید این دوچرخه دو عدد کمک جلو فعال هم دارد که سواری روان تری را به شما می دهد. رینگ های اسپرت این دوچرخه زیبایی شگفت آوری را برای شما به ارمغان می آورد. جنس این رینگ ها از فلز آلومینیوم است که کیفیت بسیار بالای دارند و بسیار زیبا هستند و زیبایی این دوچرخه را چند برابر می کند. این دوچرخه از قطعات اصلی شیامو ژاپن پشتیبانی می کند. و شما با خیال راحت می توانید این دوچرخه با امکانات و کیفیت بسیار بالا را به راحتی ثبت سفارش کنید.

دوچرخه های آلومینیومی

خرید و قیمت دوچرخه های کوهستان آستر

مدل دیگری از دوچرخه های که در فروشگاه اینترنتی آی تی اروند برای شما مشتریان عزیز فراهم شده دوچرخه های تنه آلومینیوم است . این دوچرخه ها با داشتن تنه از جنس آلومینیوم وزن بسیار پایین تری دارند و شما می توانید با آنها بدون خستگی ساعت های بسیار زیادی دوچرخه سواری کنید. این دوچرخه ها با اینکه تنه آلومینیومی دارند اما از کیفیت ساخت بسیار بالای برخوردارند و استحکام بسیار بالای دارند و شما اصلا نیاز نیست نگران مستحکم بودن دوچرخه خود باشید. نمونه های دوچرخه ای که درون فروشگاه اینترنتی آی تی اروند موجود است تمامی دنده های شیمانو ژاپن را دارند به علاوه ترمز های دیسکی که بسیار عالی هستند.

دو چرخه های سایز 29

خرید و قیمت دوچرخه های کوهستان آستر

در فروشگاه اینترنتی آی تی اروند شما مشتریان عزیز می توانید نمونه های بسیار زیادی را از دوچرخه در سایز های مختلف مشاهده کنید یکی از سایز های که در فروشگاه اینترنتی ای تی اروند موجود است  دوچرخه های سایز 29 یکی از دوچرخه هایی است که هم تنه آلومینیوم آنها موجود است و هم تنه استیل کربن تنها تفاوت دوچرخه های تنه آلومینیوم و تنه استیل کربن در وزن آنهاست که اگر شما یک دوچرخه سوار باشید این موضوع برای شما بسیار مهم خواهد بود به دلیل اینکه دوچرخه سواران ساعت های بسیار طولانی دوچرخه سواری می کنند و اگر دوچرخه وزن سنگینی داشته باشد نسبت به دوچرخه آلومینیومی ممکن است بدن آنها صدمه ببینید و در آینده دچار مشکل شوند. این دوچرخه ها نیز از تمامی قطعات برند ژاپنی شیمانو پشتیبانی می کنند و شما وقتی با این دوچرخه ها دوچرخه سواری می کنید نرم بودن را می توانید به راحتی با این دوچرخه ها حس کنید این دوچرخه ها نیز از ترمز دیسکی و دنده های شیمانو پشتیبانی می کنند. به شما پیشنهاد می کند اگر قصد خرید دوچرخه سایز 29 دارید حتما یکی از دوچرخه های سایز 29 برند آستر را انتخاب کنید و شک نکنید که پشیمان نخواهید شد برای ثبت سفارش .

دوچرخه بچگانه سایز 20

خرید و قیمت دوچرخه های کوهستان آستر

در فروشگاه اینترنتی ای تی اروند دوچرخه های سایز 20 برند آستر نیز موجود است که این دوچرخه های برای بچه های 5 تا 8 سال استفاده می شوند این دوچرخه های ترمز دیسکی دارند و بدنه آنها بسیار مستحکم است. رینگ این دوچرخه ها اسپرت است و جنس این رینگ های از آلومینیوم است.

برند آسترو فروشگاه اینترنتی آی تی اروند

برند آستر یکی از برند های هست  که توانسته در بازار ایران خودی نشان بدهد و فروشگاه اینترنتی ای تی اروند محصولات این برند را با کمترین قیمت بازار برای شما مشتریان عزیز فراهم کرده تا شما عزیزان برای خرید و قیمت دوچرخه های کوهستان آستر و انواع دیگر دوچرخه بسیار به راحتی از طریق تیم پشتیبانی ما اقدام کنید. این برند با تولید انواع دوچرخه توانسته تمام نیاز بازار را بر طرف کند تمامی دوچرخه های این شرکت با کیفیت بسیار بالا تولید و به بازار ارائه می شوند.

فروشگاه اینترنتی ای تی اروند با موقعیتی که در کشور امارات متحده عربی دارد توانسته دوچرخه های برند آستر را با کمترین قیمت بازار برای شما مشتریان فراهم کند. شما اگر مغازه دارد هستید یا اینکه قصد دارید یک مغازه دوچرخه فروشی برای خود داشته باشید می توانید با این شرکت وارد مذاکره شوید و برای خرید دوچرخه به صورت عمده به کمترین قیمت بازار با این شرکت قرار داد عقد کنید.