خرید گلس موبایل عمده

خرید گلس موبایل عمده

تکنولوژی کارهای بسیاری را برای ما راحت تر کرده است در نتیجه مهم است که با دقت بیشتری از آن ها مراقبت کنیم . برای این منظور از تجهیزات و لوازم جانبی می توانید استفاده کنید . از جمله این تجهیزات می توان به قاب های گوشی و گلس ها اشاره کرد که از جمله مهمترین این تجهیزات هستند . گلس به این خاطر که به طور مستقیم با صفحه نمایش گوشی در ارتباط است بسیار مهم و ضروری است . از مهم ترین کارهایی که این گلس ها انجام می دهند ایجاد مقاومت بیشتر در برابر گرد خاک وحتی آب و ضربه های ناگهانی ، خط و خش می باشد . شاید بهه نظراتان این مسئله ی ساده ای باشد اما باید بدانیم یکی از قطعات مهم و بسیار حساس در گوشی های هوشمند اسکرین یا صفحه نمایش آن ها می باشد که مراقبت کردن از آن بسیار حائز اهمیت است . گلس ها علاوه بر اینکه جلوه ی بسیار زیبا تری را به صفحه نمایش گوشی هوشمند شما می بخشد از بروز آسیب به آن ها جلوگیری می کند . آسیب های احتمالی که به صفحه نمایش وارد می شود اگر منجر به از کار افتادن صفحه نمایش نشود باز هم تا حدود بسیار زیادی غیر قابل جبران است.

تیم تولید کنندگان محتوا در فروشگاه اینترنتی آی تی اروند قصد دارد در این مطلب اطلاعاتی را درباره ی گلس های موجود در این فروشگاه در اختیار شما عزیزان قرار بدهد تا در صورت نیاز بیتوانید به    راحتی خریداری کنید.

ویژگی های محصول

خرید گلس موبایل عمده

راحتی کار فروشندگان محترم با توجه به تعداد موجودی بالای این محصول در فروشگاه می توانید برای خرید گلس موبایل عمده و یا تک اقدام کنید . گلس های موجود در فروشگاه اینترنتی آی تی اروند از برند محبوب و با اصالت «گرین» یا «GREEN» می باشد . این برند با استفاده از بهترین متریال برای تولید گلس ها و بهترین طراحی ها ظاهر و کیفیت بسیار بالایی را به بازار ارائه می دهد . همچنین از معروف ترین ویژگی های این گلس ارائه ی حداکثر وضوح HD است و همچنین مقاومت حداکثری در برابر ضربه با وجود ضخامت کم و حساسیت لمس فوق العاده در نتیجه سرعت پاسخگویی بالا . بد نیست بدانیم گلس های این کمپانی دربرابر ضربه های شدید تکه تکه نمی شود و به صورت منسجم ویکپارچه باقی می ماند. قابلیت نصب و حذف این گلس آنقدر آسان است که به راحتی می توانید خودتان این کار را انجام بدهید ما باید توجه داشته باشید تنها یک مرتبه می توانید آن را و دیگر نباید آن را بلند کنید .همچنین با تنوع بسیار خوبی که دارد می تواند نیاز هر سلیقه ای را بر طرف کند . از انواع گلس های این کمپانی می توان به گلس های مات و شفاف ، پرایوسی  سه بعدی  دو بعدی اشاره کرد. در ادامه برخی از ویژگی های این گلس ها را بیشتر برایتان شرح می دهم.

کلام آخر

خرید گلس موبایل عمده

قبل از هر چیزی بهتر است یادآوری کنم که خرید گلس موبایل عمده از فروشگاه ما بسیار مقرون به صرفه است .فروشگاه اینترنتی آی تی اروند با امکانات دسترسی به بازار جهانی محصولات خود را با نازل ترین قیمت ها به بازار عرضه می کند در این صورت خرید گلس موبایل عمده و حتی تک با قیمت بسیار مناسب تر را در فروشگاه اینترنتی آی تی اروند تجربه خواهید کرد.

گلس های پرایوسی : این مدل گلس ها با هدف امنیت کاربری گوشی طراحی شده است به این صورت که فقط در صورتی فعالیت شما بر روی صفحه نمایش قابل رویت است که به صورت مستقیم به صفحه نمایش نگاه کنید در غیر این صورت صفحه تاریک نمایش داده می شود.