فروش گلس گوشی عمده

همانطور که همه ی ما آگاه هستیم قیمت گوشی های هوشمند بسیار بالا رفته است به همین علت مراقبت کردن از این محصولات بسیار مهم است . یکی از مهمترین قطعاتی که در گوشی های هوشمند وجود دارد صفحه نمایش یا اسکرین آن ها است که قیمت بالایی دارد  در صورتی که خراب شود هزینه های سنگسن و گاهی جبران ناپذیر را به بار می آورد. این دلیل کافی است است تا ما اهمیت مراقبت از صفحه نمایش را بدانیم.

گلس های گوشی از بهترین لوازم جانبی هستند که می توانند از صفحه نمایش گوشی شما مراقبت کنند. اگر گوشی زمین بخورد یا جسم تیزی به آن برخورد کند خیالتان راحت است که گلس گوشی است که ممکن است آسیب می بیند نه صفحه نمایش . علاوه بر این گلس گوشی که با نام محافظ صفحه نمایش نیز شناخته می شود مقاومت صفحه نمایش را در برابر گرد و غبار و حتی رطوبت و پاشش آب نیز مقاوم میشود .

فروشگاه اینترنتی ای تی اروند گلس گوشی گرین را در فروشگاه های خود موجود کرده است که از بهترین های بازار لوازم جانبی می باشد . البته با توجه به اینکه فروشگاه اینترنتی آی تی اروند به بازار جهانی دسترسی مستقیم دارد محصولات خود را با نازل ترین قیمت ارائه می دهد و حتی مکانات فروش گلس گوشی عمده را نیز برای فروشندگان محترم فراهم کرده است . شما عزیزان با چند کلیک ساده می توانید به راحتی از امکانات فروش گلس گوشی عمده استفاده کنید .

ایده ی فروش گلس گوشی عمده از آنجا کلیک خورد که با ویژگی های بی نظیر این گلس ها آشنا شدیم. کمپانی «گرین» یا «GREEN» از بهترین تولید کنندگان گلس های گوشی می باشد. در ادامه شما را بیشتر با ویژگی های این گلس آشنا می کنیم .

گلس های گرین همانطور که از اسمشان پیداست رنگ سبز دارد و بی رنگ نیستند . این رنگ سبز با جذب انرژی پرتوهای مضر خورشید از بازتاب آن ها به چشمان کاربر جلوگیری می کند.

از طرفی وضوح دید این گلس ها بسیار شفاف است و ضوح HD  بسیار خوبی را به کاربران ارائه می دهد .

از دیگر ویژگی گلس های این کمپانی می توان به انسجام و یکپارچگی در متریال این گلس ها اشاره کرد که در عین حال که بسیاری از ان ها شیشه ای هستند در صورت اسیب دیدگی به صورت یکپارچه می ماند .

ضخامت بسیار مناسب در طراحی این گلس ها را می توان نام برد

مقاومت بالای گلس های این کمپانی دربرابر چربی و اثر انگشت از دیگر ویژگی های این محصولات است .

فروش گلس گوشی عمده

یک از نقات قوت در محصولات ارائه شده در این کمپانی می توان به تنوع بی نظیر گلس های کمپانی گرین برای انواع سلیقه ها و انواع تلفن های هوشمند اشاره کرد. این کمپانی با شناسایی دقیق نیاز بازار تنوع محصولات خود را برای گوشی های آیفون و سامسونگ بسیار بالا برده است. علاوه بر این انواع مدل های گلس پرایوسی براق و پرایوسی مات ، گلس های دو بعدی و گلس های سه بعدی ، پرایوسی پلاس و گلس های شفاف که همیشه محبوب بوده را به بازار عرضه کرده است.

همچنین در این میان گلس های سیلیکونی را نیز تولید کردند که همواره از محبوبیت خوبی برخوردار بوده است. فکر میکنم الان دیگه متوجه شدید که چرا فروش گلس گوشی عمده از برند گرین به در این مجموعه فراهم شده است. شما عزیزان با مراجعه به سایت فروشگاه اینترنتی آی تی اروند می توانید اطلاعاتی خوبی درباره ی گلس های موجود در فروشگاه بدست آورید و با مقایسه ی ویژگی های مربوط به هرکدام از آن ها و همچنین با توجه به ویژگی های مورد انتظار خودتان می توانید گلس مناسب خود را پیدا کنید و به صورت تکی و یا اگر فروشنده هستید به صورت عمده تنها با چند کلیک ساده خریداری کنید .