محافظ صفحه نمایش اورجینال

محافظ صفحه نمایش اورجینال

در دنیای پر از تکنولوژی امروز به ما کمک می کند بسیاری از کارهای خود را با راحتی بیشتری انجام بدهیم . تکنولوژی امروز از آن صحبت می کنیم شامل خیلی از محصولات از جمله تلفن های هوشمند نیز می شود. عملکرد راحت و آسان و رابط کاربری بسیار گسترده ای که تلفن های هوشمند برای کاربران ایجاد می کنند باعث ایجاد تجربه ی کاربری بی نظیری شده ونتیجه ی این تجربه این بوده که هر فرد به طور میانگین  حداقل از یک تلفن همراه هوشمند استفاده می کند . تلفن های هوشمند به مرور زمان ظاهری با طراحی های ظریف تر و زیبا تر به بازار ارائه شدند . به تبع قیمت این محصولات نیز بسیار بالا رفت . به همین علت محافظت کردن از آن ها اهمیت بسیاری پیدا کرده است. برای محافظت از این محصولات کالاهای جدیدی به بازار عرضه شده است که یکی از بهترین و ضروری ترین این کالاها محافظ صفحه نمایش است. صفحه نمایش ها انواع مختلفی دارد برندهای مختلفی در زمینه ی تولید محافظ صفحه نمایش یا همان گلس ها دست شروع به فعالیت کردند . یکی از بهترین برند های موجود در دنیا محافظ صفحه نمایش اورجینال از برند «گرین» یا همان «GREEN» است .

تشخیص محافظ صفحه نمایش اورجینال گرین برای آنقدر ها سخت نیست البته اگر از فروشگاه های معتبر خریداری کنید قطعا خیالتان راحت تر است .

تیم فروش ما در فروشگاه اینترنتی آی تی اروند محافظ صفحه نمایش اورجینال گرین را برای شما عزیزان موجود کرده است. تا به راحتی و با خیال آسوده بتوانید خریداری کنید .

ویژگی های صفحه نمایش

محافظ صفحه نمایش اورجینال

خرید محافظ صفحه نمایش اورجینال بسیار مهم است زیرا با حساس ترین و مهم ترین قسمت تلفن های هوشمند درتماس است و تاثیراستفاده از محافظ صفحه نمایش بی کیفیت ممکن است حتی به از کار افتادن صفحه نمایش گوشی هوشمند شما منجر بشود. البته باید در نظر داشته باشید که تعویض محافظ صفحه نمایش به همین راحتی ها نیست و با مشکلات بسیاری همراه است. پس بهتر است از ابتدا از تجهیزات باکیفیت مثل محافظ صفحه نمایش اورجینال استفاده کنید.

بهتر است کمی با ویژگی های محافظ صفحه نمایش اورجینال آشنا شویم

محافظ صفحه نمایش اورجینال شفافیت صفحه نمایش شما را تحت تاثیر قرار نمی دهد و حتی در برخی موارد باعث بهتر شدن شفافیت صفحه نمایش می شود زیرا از متریال کریستال یا پلاستیک های بسیار شفاف و با کیفیت در آن ها استفاده شده است .

متریال کریستال و پلاستیک نانو استفاده شده در این محصول نه تنها شفافیت صفحه نمایش را تحت تاثیر قرار نمی دهد بلکه  با انتقال حرارت در کسری از زمان تاچ یا لمس گوشی های هوشمند را نیز دچار تاخیر نمی کند.

در برخی از دیگر انواع گلس که به صورت مات به بازار عرضه می شوند صفحه نمایش تجربه کاربری مخمل گونه و نرمی را ارائه میدهد که بسیار دل چسب و اگر چربی گریز یا به اصطلاح ضد اثر انگشت و چربی باشد دیگر جای انگشت شما روی آن باقی نمی ماند و صفحه گوشی شما همواره تمیز باقی می ماند.

کلام آخر

محافظ صفحه نمایش اورجینال

در برخی موارد این محصولات جانبی محافظتی تاثیر ضد آب داشته و باعث می شود گوشی هوشمند شما در مقابل آب از خود مقاومت بیشتری نشان بدهد و این تاثیر در گلس های هوشمند بیشتر مشهود است.

پس در همین لحظه هم متوجه شدید که اگر محافظ صفحه نمایش اورجینال و با کیفیت استفاده نکنید چه عواقبی خواهد داشت . چون محافظ صفحه میش به طور مستقیم با صفحه نمایش یا اسکرین گوشی در ارتباط است در نتیجه عواقبی که باقی میگذارد تاثیرات بسیار گران قیمتی خواهد داشت .

محافظ صفحه نمایش اورجینال برند گرین با استفاده از بهترین متریال و با بهترین طراحی های مات و شفاف و حتی پرایوسی یاز همه ی کاربران با تمام سلایق را برطرف کرده است.