جهت اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت با شماره زیر در واتساپ تماس بگیرید

 971502552958+

جهت اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت با شماره زیر در واتساپ تماس بگیرید 971502552958+

ماشین آلات کوماتسو

ماشین آلات کوماتسو

ماشین آلات کوماتسو

ماشین آلات کوماتسو

31434532

جهت رفتن به واتساپ میتوانید بر روی ایکون واتساپ کلیک کنید و به صورت مستقیم وارد واتساپ شوید

محصولات کوماتسو

محصولات کوماتسو

در اینجا قصد داریم برند کوماتسو را برای شما معرفی کنیم و از ماشین آلات این برند بگوییم و انواع ماشین کوماتسو را دسته بندی کنیم و در ادامه ویژگی های محصولات  کوماتسورا بررسی کنیم. در ادامه با ما همراه باشید.

شرکت کوماتسو ابر شرکتی بسیار قوی،در زمینه تولیدات ماشین آلات سنگین است. 

شرکت کوماتسو انواع  ماشین آلات راهسازی و معدنی و قطعات و لوازم یدکی، مربوط به محصولات ماکیتا، که در راهسازی و معدن به کار گرفته میشود را تولید میکند.که محصولات ماکیتا با کیفیت بالا و بینظیر و اورجینال در بازار عرضه میشود. کوماتسو، بزرگترین سازنده  ماشین‌آلات راه‌سازی و استخراج معادن در جهان، به‌شمار می‌آید.  شرکت کوماتسو صنایع سنگین ژاپنی ، که به‌عنوان یکی از بزرگترین سازندگان بولدوزر، بیل‌مکانیکی و لودر در جهان شناخته می‌شود.

محصولات کوماتسو بسیار ایده آل و کار آمد در صنایع سنگین است که بعد از شرکت کاتر پیلار ابر شرکت قدرتمندی به شمارمی آید.

بیل مکانیکی،لودر،گریدر،بولدوزر،دیزل ژنراتور و دامپتراک  محصولات این شرکت هستند که در ادامه هر کدام را مورد بررسی قرار میدهیم و ویژگی ها و کاربرد های این محصولات را بررسی میکنیم.

محصولات کوماتسو به شرح زیر هستند:

محصولات کوماتسو

بیل مکانیکی و هیدرولیکی:

بیل های مکانیکی ماشین آلات و تجهیزات ساختمانی سنگینی هستند که شامل بازوی مفصلی، باکت و کابین چرخان ( اتاقک هم گفته می شود) می شوند.بیل مکانیکی انواع و اقسام متفاوتی دارند.

بیل مکانیکی کابل دار از وینچ ها و طناب های آهنی برای انجام حرکت ها استفاده می کند.همه ی عملکردهای بیل هیدرولیکی با استفاده از مایع هیدرولیکی، سیلندرهای هیدرولیکی و موتورهای هیدرولیکی انجام می شود. به علت به کار اندازی خطی سیلندرهای هیدرولیکی، نحوه عمل آنها در اساس با بیل مکانیکی کابلی فرق دارد.

همانطور که میدانیم یکی از ماشین آلات سنگین بسیار کار آمد در زمینه راه سازی ومعادن و ساختمان سازی و.... بیل مکانیکی و هیدرولیکی است .از این محصول برای گود برداری وجابجایی مصالح از جمله خاک و شن و....به کار میرود. ساخت محصولات کوماتسو با دقت بالا انجام شده که با تکنولوژی بالا و پیشرفته به سر انجام رسیده که در سخت ترین شرایط هم مقاومت دارند و میتوانید در مواقع سخت و طاقت فرسا روی بیل مکانیکی هیدرولیکی شرکت کوماتسو حتما حساب باز کنید!

این مقاومت ناشی از استفاده طراحی استثنایی ریخته گری و فرآیند تولید کلاس جهانی است استفاده از این دو مورد در ساخت بیل مکانیکی باعث محبوبیت این محصول شده است و این محصول را به یک محصول کارآمد و کاربردی با عملکرد قوی و بالا تبدیل کرده است. بیل مکانیکی کوماتسو دارا ی حرکات  چند منظوره ی بدون دردسر و چرخش سریع کابین،حرکات دقیق سطل و قابلیت بالابری عالی را برای شما فراهم میکند.درانواع بیل مکانیکی عواملی از جمله طول بوم،طول بازو،عمق حفاری متفاوت است و این آیتم ها تقریبا مهمترین عوامل در این ماشین کوماتسو به حساب میاید.

یکی از مهمترین موضوعاتی که مهم است در ماشین ها از جمله ماشین کوماتسو، بیل مکانیکی ،  چرخ های آن است .چرخ  های بیل مکانیکی به دو نوع چرخ های زنجیری و چرخ های لاستیکی  تقسیم میشود. این تنوع چرخ  باعث حق انتخاب برای  اپراتور شده  که با توجه به سطحی که قراراست کارانجام دهد از بیل مکانیکی با چرخ های زنجیری استفاده کند یا چرخ های لاستیکی،اصولا برای زمین های ناهموار و صعب العبور از چرخ های زنجیری در جهت سهولت کار،استفاده میشود.

بیل مکانیکی هیدرولیکی قابلیت نصب چکش در جهت حفاری وتراشیدن را دارد یعنی شما هر موقع نیاز به چکش دارید میتوانید بیل مکانیکی را تبدیل به تخریب کار یا پیکور در سایز بزرگ برای انجام پروژه های سنگین کنید!که این به نوبه خود بسیار کارآمد است و کاربرد بسیار بالایی نیز دارد.

کوماتسو با در نظر گرفتن محل کابین  برای اپراتور، فضای راحتی را فراهم کرده که موجب کاربری آسان شده است. محل کابین در بالای شاسی چرخ دار یا زنجیری است.کابین بیل مکانیکی دارای تهویه مناسبی است وبه راحتی اپراتور بسیار توجه شده است. کابین بگونه ای ساخته شده است که تمرکز اپراتور در حین کار از حالت تعادل خارج نشود و کارهای خودرا با دقت به پایان برساند.

در این قسمت میخواهیم برای شما عزیزان  از مانیتور عیب یاب یا همان دیاگ  بیل مکانیکی شرکت کوماتسو صحبت کنیم.در ماشین آلات برند های دیگر این دیاگ بصورت خارجی نصب میشود در حالی که محصولات کوماتسو دارای دیاگ داخلی است که تمام اطلاعات به وسیله ی مانیتور نصب شده در کابین قابل مشاهده و بررسی است که دیگر نیاز به نصب دیاگ خارجی نیست.

به عنوان مثال دیاگ نصب شده خطاهای مربوط به اتصال یا قطعی ترمز گردان ،اتصال یا قطعی سوپاپ ها و سیستم گاز مکانیکی را نیز بررسی میکند..در صورتی سیستمی دچار نقص شود لامپ احتیاط به آرامی چشمک میزند و صدای  زنگ هشدار دهنده به صدا در می آید و اپراتوررا مطلع میکند.این مانیتور خطاها را ذخیره میکند تا عیب یابی بصورت عمقی صورت گیرد.

دستگاه سنجش و مصرف سوخت جدید در سمت راست مانیتورقرار دارد و به اپراتور در حفظ مصرف سوخت و عملکرد بهتر دستگاه كمك می كند.

توضیحاتی که داده شد بصورت کلی است و هر کدام محصولات ویژگی های مختص خود را دارد که نیازمند بررسی تخصصی و جداگانه است.جزییات این محصولات را میتوانید در فروشگاه آی تی اروند مورد بررسی قرار دهید و از سایت فروشگاه آی تی اروند، محصولات کوماتسو را خریداری کنید.

 

دیگر محصولات شرکت کوماتسو را بصورت اجمالی نگاهی بیندازیم

محصولات کوماتسو

بولدوزر: یکی از ماشین‌آلات راه‌سازی و عمرانی می‌باشد که نحوهٔ حرکت آن به صورت خزیدن به‌وسیلهٔ چرخ‌های زنجیری می‌باشد.که میتواند حجم های زیاد از خاک و شن و ماسه و نخاله را در حین کار جابجا کند که این جابجایی در گرو جنس و مرغوبیت تیغه ی آن است. بولدوزرها رامیتوانیم به دو دسته معمولی و زره ای تقسیم میشوند.  بولدوزرها در سایتهای کاری بزرگ و کوچک، معادن، کارگاه‌های راه‌سازی، ، کارخانجات سنگین صنعتی و پروژه‌های وسیع دولتی با توجه به نوع آنها استفاده می‌شوند.شرکت کوماتسو با تولید بولدوزرهای با دوام و مقاوم و با کیفیت، توانست نامی پر آوازه از خود در بازارهای ساخت و ساز و معادن به جا بگذارد.بولدوزر ها از لحاظ سایز  وقدرت موتوربه چهار دسته کوچک،متوسط،بزرگ،معدن تقسیم میشوند.

لودر:یکی از ماشین آلات راهسازی کوماتسو که کارایی بالایی دارد به گونه ای ساخته شده که اپراتور احساس راحتی کند و اینکه محبوبیت زیادی پیدا کند و انتخاب بسیاری از مدیران و عوامل برای انجام عملیات  پروژه خود باشد. در ساخت لودر کوماتسو، فرآیند فناوری نوآورانه هیدرولیک،قطار درایو و کیفیت سنگ جامد ساخته شده است که سخت ترین نیاز های معادن را برطرف میکند.

دامپتراک:کامیون های بسیار بزرگ و غول پیکری هستند که در معادن استفاده میشود که منبع تغذیه آن از نیروی دیزلی و الکتریکی تامین میشود.دامپتراک ها قابلیت جابجایی و حمل 90 تا 300تن  بار را دارند.

به این نکته باید توجه داشته باشید که اگر ماشین آلات حرفه ای و کارآمد را انتخاب کنید کارهای شما با سرعت و با دقت بالا انجام میشود در نتیجه بازدهی و در آمد شما نیز بالاتر است.پس ما برند کوماتسو و ماشین آلات را به شما پیشنهاد میدهیم و شما میتوانید از سایت فروشگاه آی تی اروند  این محصولات راخریداری نمایید.