محصولات ماکیتا

دریل شارژی ماکیتا مدل DHP481RFJ

مینی فرز ماکیتا مدل GA4540C

دریل شارژی ماکیتا مدل DDF483Z

چکش تخریب ماکیتا مدل HM1214C

جارو برقی ماکیتا مدل VC 2000 L

مینی فرز ماکیتا مدل 9554HN

اره پروفیل بر ماکیتا مدل LW1401

رنده گندگی ماکیتا مدل NB 2012

اره فارسی بر ماکیتا مدل LS1019

دریل شارژی ماکیتا مدل DHP453RPE

فرز ماکیتا مدل GA9020

مجموعه 19 عددی مته ماکیتا مدل B-67795

نمایندگی محصولات ماکیتا در ایران

نمایندگی محصولات ماکیتا در ایران

دراینجا قصد داریم راجع به محصولات برند ماکیتا و نمایندگی محصولات  برند ماکیتا در ایران صحبت کنیم ودر اول بهتر است تا نگاهی به تاریخچه شرکت ماکیتا بیندازیم!

شرکت ماکیتا در سال 1915 شروع به کار کرده است و در همین حین شرکت های تعمیراتی خود را در ناگویای ژاپن و توکیو و اوزاکا ساخت.در سال 1938 محصولات الکتریکی خود را عرضه کرده و در آپریل 1945 نزدیک به جنگ جهانی دوم مکان خود را به سیمیوشی چو نزدیک شهر آنجو انتقال دادند.این شرکت کار خود را بصورت جدی و پیشرفته از سال 1958 با تولید محصولاتی از قبیل رنده برقی شروع کرد.با گذر زمان شروع به تولید دریل شارژی  و ابزار آلات کرد.به گونه ای از بقیه شرکت ها ی رقیب سبقت گرفت و به گسترش محصولات خود پرداخت.شرکت ماکیتا اولین تولیدکننده و صادرکننده ابزار آلات الکتریکی در ژاپن است که بیشتر از 350 نوع محصول در 4 زمینه دارد.این شرکت تمرکز خود را صرف تولید ابزارآلات قابل حمل گذاشته است.به طوری که بیشتر سهام خود را صرف دریل برقی و شارژی  و پیچ گوشتی الکتریکی و چرخ سمباده کرده است.شرکت آی تی اروند،تحت عنوان نمایندگی محصولات برند ماکیتا،آماده ی ارائه خدمات و عرضه محصولات ماکیتا خدمت شما عزیزان است.

این شرکت تولید وسایل نجاری قابل حمل از جمله:اور فرز نجاری و...کرده است.در زمینه ی نجاری وسایل ثابتی نیز تولید کرده به عنوان مثال میتوان:اره میزی ،رنده نیزی، رنده نواری و...نام برد.

با گذشت زمان و پیشرفت علم و تکنولوژی شرکت ماکیتا را به فکر تولید ابزاری انداخت که کارایی بهتر و پیشرفته تر داشته باشد و از لحاظ ساختار  وعملکرد و سر و صدا در رتبه ایده آل باشد در همین حین با افزایش کیفیت و ارتقا محصولات موجب شد تا این برند محبوبیتی حیرت انگیز به ویژه در ایران پیدا کند.در کشور ما ،برند ماکیتا عملکرد فوق العاده ای داشته است به گونه ای شرکت آی تی اروند،نمایندگی محصولات ماکیتا در ایران را به عهده گرفته است.

در ادامه راجع به محصولات صحبت میکنیم و آنها را مورد بررسی قرار میدهیم.

به طور کلی محصولات ماکیتا را می‌توان به صورت زیر دسته بندی کرد:

نمایندگی محصولات ماکیتا در ایران

1-ابزارآلات قابل حمل : : آچار بکس ضربه‌ای، دریل ساده، دریل چکشی، بتن کن و تخریب، دریل پیچ گوشتی، پیچ گوشتی‌های قابل حمل، اره گردبر، اره عمودبر، اورفرز نجاری، رنده نجاری و قیچی فلزبر

2-ابزار آلات قدرتی: : چکش حفاری، دریل، رنده، اره، کاتر، فرز، چمن زن برقی، دمنده، مکنده، تمیزکننده‌های فشار قوی، تراز لیزری و ابزار اندازه گیری

3-ابزار آلات بنزینی: موتور برق، اره برقی، چمن زن

4-محصولات و تولیدات جانبی : : قهوه ساز، بلندگو، ویلچر، جارو، کیت‌های کوچک موسیقی، پتو و کاپشن

در ابزار برقی ماکیتا به چه معناست؟SSPبا دیدن برخی از محصولات شاید برایتان سوال شده باشد ،

ما در اینجا جواب سوال پیش آمده ی شما را میدهیم:

است محصولاتی که روی آنها این کلمه نوشته شده است Simple Solid Powerمخفف SSPبه معنی این است که این در مقایسه با ابزار آلات حرفه ای و صنعتی قیمت کمتری دارند،این خود به معنی کیفیت پایین این محصولات نیست،بلکه به معنی آن است از تکنولوژی که باعث گران شدن این محصول  بشود،استفاده نشده است.این محصولات به رنگ سبز هستند نه آبی.

با توجه به دسته بندی ها کمی محصولات را بررسی کنیم و از کاربرد آن ها در زمینه های مختلف سخن بگوییم:

محصولات شارژی:

نمایندگی محصولات ماکیتا در ایران

- بیشترین فروش و محبوبیت این برند زمانی رخ داد که محصولات شارژی خود را به بازار ارائه کرد ،پیچ گوشتی و دریل شارژی از نمونه ی این محصولات است.پیچ گوشتی شارژی کار را برای کسانی که زیاد با پیچ سر و کار دارند راحت کرد تا به کار خود سرعت عمل ببخشند این پیچ گوشتی شارژی برای نصاب ها کابینت و ام دی کاران و....بسیار کار آمد واقع شده است.بعضی از این پسچ گوشتی ها هم دریل هستند هم پیچ گوشتی!فقط با عوض کردن سری که به بدنه متصل میشود میتوان این پیچ گوشتی را به دریل تبدیل کرد.

ابزارهای قابل حمل و کارآمد برای اصناف مختلف:

نمایندگی محصولات ماکیتا در ایران

-بتن کن و تخریب کار که خیلی زیاد دربازسازی ساختمان قابل استفاده است سایز ها با قدرت های متفاوتی دارند. پیکورها انواع مختلفی دارند. برخی از آنها تنها قابلیت انجام کارهای سبک را دارند و برخی دیگر  برای تخریب‌های سنگین و عملیات صنعتی طراحی شده اند به عنوان مثال برای نصب پنجره روی دیوار بتونی، تغییرات دکوراسیون و لوله کشی این وسیله می تواند بهترین انتخاب باشد. قدرت و دقتی که این دستگاه دارد، می تواند، حفاری تمیزی را ایجاد کند..

.

-اره ها  ورنده ها که در صنف نجاری بسیار به درد بخور هستند که گونه ها و مدل های متفاوتی دارند که با توجه به نوع نیاز و زمینه ی کاربردی میتوانید آن را تهیه کنید.

-قیچی فلز بر مدل ها با قدرت موتور مختلفی را دارد،مناسب برای انواع برش و ورق های فلزی با دقت بالا،این محصول برای اصنافی که با ورقه های فلزی سر و کار دارند مناسب است.متناسب با قدرتی که قیچی دارد ورقه ها را با ضخامت متفاوت برش میدهد.

 

ابزار آلات قدرتی :

نمایندگی محصولات ماکیتا در ایران

-چکش حفاری،از جمله ضروری ترین تجهیزات برای حفر یک سطح است.

-چمن زن برقی که منبع تغذیه برقی آن را تامین میکندچمن زن ها انواع اقسام دارند بعضی ها دارای کمربند و دوشی هستند بعضی دیگر زمینی هستند یعنی شخص آن را مثل گاری روی زمین میکشد و چمن هارا میزد.

فرز: انواع فرز شامل فرزهای مستقیم، انگشتی و مینیاتوری می‌شود.از فرزها برای سایش، برش و پرداخت سطوح مختلف استفاده می‌شود. فرزها با دیسک‌های مختلفی که بر روی آن‌ها نصب می‌شوند قادرند این عملیات را بر روی فلزات، سنگ و انواع مصالح ساختمانی اجرا کنند.

ابزارآلات بنزینی:

موتوربرق بنزینی: یکی از پرکاربردترین انواع موتور برق ها، موتور برق بنزینی است. سوخت مورد استفاده در موتور برق بنزینی همواره در دسترس تر از سوخت های دیگر بوده و به دلیل پرتابل بودن آن باعث محبوبیت این موتور برق شده است. عمدتا موتور برق های بنزینی دارای صدای کمی می باشند اما هر چه توان موتور برق بالاتر رفته میزان صدای آن هم نسبتا بالاتر می رود ولی برای به حداقل رساندن صدای آن ها می توانید از راهکار های زیر استفاده کنید. این محصول هم از تنوع زیادی برخوردار است که با توجه به نیازتان یکی را میتوانید انتخاب کنید واز نمایندگی محصولات ماکیتا در ایران خرید کنید.

 -چمن  زن برقی:منبع تغذیه موتور را، بنزین فراهم میکند.چمن زن ،وسیله ای برای نظم دادن چمن های فضاهای سبزیا پارک ها  می باشد.برای زیبا سازی و شکل دادن به چمن ها و سبزه ها قابل استفاده است که نسبت به  کاربرد آن قدرت موتور و تیغه های مختلفی دارد.

-اره برقی: کار با اره‌ها کمی دشوار بوده و نیاز به صرف انرژی زیادی دارد. این موضوع مخصوصا به هنگام بریدن قطعات قطور و مقاوم نمود بیشتری پیدا می‌کند.انواع اره های برقی در تیغه ،جنس تیغه،وزن متفاوت اند که این انواع مختلف را  میتوانید در سایت فروشگاه  آی تی اروند،نمایندگی محصولات ماکیتا در ایران بیابید.

تنوع اقلام و ابزار های برند ماکیتا بسیار مختلف اند صحبت درباره ی تنوع این محصولات نیازمند بررسی تخصصی و جدا گانه است. در کل برند ماکیتا در ایران قابل قبول واقع شده و محبوبیت نسبتا بالایی پیدا کرده است نمایندگی محصولات ماکیتا در ایران قصد دارد برای شما بهترین امکانات را فراهم کند تا شما به راحتی بتوانید از سایت این نمایندگی خرید خود را ثبت کنید.شما میتوانید از سایت فروشگاه آی تی اروند ،نمایندگی محصولات ماکیتا  در ایران سفارش خود را دریافت کرده و از محصول مورد نظر استفاده ای بهینه و کار آمد کنید